YouTube Facebook

desc
 • Ola - wokal

  Wokalistka o pięknej barwie głosu, obok której nie można przejść obojętnie. Ogromna wrażliwość muzyczna (absolwentka I stopnia szkoły muzycznej w klasie fortepianu) pozwala jej na przepiękne interpretacje wokalne, muzyki którą śpiewa. Wielokrotnie brała udział w różnego rodzaju warsztatach wokalnych m.in. z Elżbietą Zapendowską, Grażyną Łobaszewską czy Elżbietą Wtorkowską. Kilkukrotnie zajmowała miejsca na podium w lokalnych konkursach wokalnych. W 2012 roku wzięła udział w telewizyjnym "Mam Talent", przechodząc do półfinału. W 2016 r. podczas półfinału 11 edycji programu MBTM Tylko Muzyka transmitowanego przez TV Polsat wystąpiła u boku Briana Allana w utworze "As I Am" śpiewając w chórkach. Ola świetnie włada wałkiem do ciasta, lokówką i szczoteczką elektryczną. Na scenie 24 sezon (przynajmniej tak mówią).

 • Marek - klawisze, akordeon, saksofon, wokal

  Sprzęt: Korg Trinity Pro, Korg i3, Alesis hd 60, Korg PA 300, akordeon Weltmeister 80, saksofon Jupiter 769

desc
 • Arek - perkusja, akordeon, wokal

  Najlepszy perkusista wśród lakierników i najlepszy lakiernik wśród perkusistów. Wykształcenie muzyczne zdobył jako rozpasjonowany akordeonista, później trochę brzdąkał na basie lecz jego prawdziwą muzyczną miłością są bębny. Główny założyciel zespołu Awedis, człowiek który w zespole zajmuje się akustyką i reżyserią dźwięku. Z precyzją równą graniu na bębnach posługuję się deską windsurfingową, kosiarką do trawy oraz przyczepką z gratami. Na scenie 48 lat ( przynajmniej tak mówi!)

  Sprzęt: Mapex Q, Roland V-Drums TD12, talerze: Zildjian, Paiste oraz wygodny stołek

desc
 • Tomek - gitara basowa, instrumenty perkusyjne, wokal

  Basista precyzyjny jak metronom, zespołowy twardy dysk, doskonale pamięta utwory których raz się nauczył. Pasjonat basu, lekcje gry pobierał u samego Wojtka Pilichowskiego z którym gościnnie występował na scenie podczas "Satyrblues Festival 2008" w Tarnobrzegu z projektem "Pilichowski Band". Magister inż. rolnictwa z pasji muzyk (nie tylko weselny). Główny szef oświetlenia zespołu i mistrz układania sprzętu w przyczepie. Bez problemów posługuje się piłą motorową, klawiaturą komputera i detektorem metali. Występy sceniczne rozpoczął już w przedszkolu (grając paniom przedszkolankom na nerwach).

  Sprzęt: Maruszczyk Elwood TCS 5a, Ampeg Svt3Pro, David Eden D210XST, Korg DTR-1000, Furman PL Plus Power Conditioner, Efekty: EBS Multicomp, Boss CEB-3 Bass Chorus, Dunlop Crybaby 105Q Bass Wah, Digitech Bass Synth Wah, prąd 110V :)

desc
 • Jacek - gitara elektryczna, instrumenty perkusyjne, wokal

  Gitarzysta ze szlifem rockowym po którym zostały mu długie włosy i soczyste solówki. Tapping i szybkie palce nie są mu obce. Muzyk z zamiłowania, wielki fan Jacka Królika i Gary Moora. Swoja gitarę na graniu czyści częściej niż goście wznoszą toast. Zespołowa iskra dobrego humoru, jego śmiech słychać na trzeciej wsi. Rozjemca wszelkich zespołowych kłótni i problemów. Doskonale radzi sobie z podbierakiem, wędką i wiertarką udarową. Na scenie od kiedy pamięta (grał nawet w filmie "O dwóch takich co ukradli księżyc").

>