YouTube Facebook

desc
 • Marta - wokal

  Swoją przygodę ze śpiewem rozpoczęła w wieku 10 lat w Grupie Wokalnej "Meritum", dzięki której na scenie „czuje się jak ryba w wodzie”. Brała także udział w wielu wydarzeniach jako wokalistka zespołu „Drogowskaz”. W sposób szczególny ceni sobie występy u boku Czerwonych Gitar i Dumitru Harea podczas koncertów wspomnień – „Czerwone Gitary i ich Goście". Obecnie kontynuuje naukę śpiewu w Studiu Muzyki Rozrywkowej i Jazzu J'sound. Shaki na co dzień jest wesołą, pozytywnie nastawioną do świata osobą, czerpiącą radość z poznawania nowych ludzi. Gdy ma gorszy dzień lubi przewiercić pacjentom policzek albo robić kanałówkę bez znieczulenia :)

 • Marek - klawisze, akordeon, saksofon, wokal

  Sprzęt: Korg Trinity Pro, Korg i3, Alesis hd 60, Korg PA 300, akordeon Weltmeister 80, saksofon Jupiter 769

desc
 • Arek - perkusja, akordeon, wokal

  Najlepszy perkusista wśród lakierników i najlepszy lakiernik wśród perkusistów. Wykształcenie muzyczne zdobył jako rozpasjonowany akordeonista, później trochę brzdąkał na basie lecz jego prawdziwą muzyczną miłością są bębny. Główny założyciel zespołu Awedis, człowiek który w zespole zajmuje się akustyką i reżyserią dźwięku. Z precyzją równą graniu na bębnach posługuję się deską windsurfingową, kosiarką do trawy oraz przyczepką z gratami. Na scenie 48 lat ( przynajmniej tak mówi!)

  Sprzęt: Mapex Q, Roland V-Drums TD12, talerze: Zildjian, Paiste oraz wygodny stołek

desc
 • Tomek - gitara basowa, instrumenty perkusyjne, wokal

  Basista precyzyjny jak metronom, zespołowy twardy dysk, doskonale pamięta utwory których raz się nauczył. Pasjonat basu, lekcje gry pobierał u samego Wojtka Pilichowskiego z którym gościnnie występował na scenie podczas "Satyrblues Festival 2008" w Tarnobrzegu z projektem "Pilichowski Band". Magister inż. rolnictwa z pasji muzyk (nie tylko weselny). Główny szef oświetlenia zespołu i mistrz układania sprzętu w przyczepie. Bez problemów posługuje się piłą motorową, klawiaturą komputera i detektorem metali. Występy sceniczne rozpoczął już w przedszkolu (grając paniom przedszkolankom na nerwach).

  Sprzęt: Maruszczyk Elwood TCS 5a, David Eden WT550, PTC Audio LiL'B 112, Korg DTR-1000

desc
 • Jacek - gitara elektryczna, instrumenty perkusyjne, wokal

  Gitarzysta ze szlifem rockowym po którym zostały mu długie włosy i soczyste solówki. Tapping i szybkie palce nie są mu obce. Muzyk z zamiłowania, wielki fan Jacka Królika i Gary Moora. Swoja gitarę na graniu czyści częściej niż goście wznoszą toast. Zespołowa iskra dobrego humoru, jego śmiech słychać na trzeciej wsi. Rozjemca wszelkich zespołowych kłótni i problemów. Doskonale radzi sobie z podbierakiem, wędką i wiertarką udarową. Na scenie od kiedy pamięta (grał nawet w filmie "O dwóch takich co ukradli księżyc").

>